TECHNOBAL
TECHNOBAL s.r.o. - Česky TECHNOBAL s.r.o. - English TECHNOBAL s.r.o. - Deutsch TECHNOBAL s.r.o. - Pусский TECHNOBAL s.r.o. - Français TECHNOBAL s.r.o. - Espanol TECHNOBAL s.r.o. - Italiano TECHNOBAL s.r.o. - Slovensky TECHNOBAL s.r.o. - Polski
 
 
Přijmeme zkušeného samostatného obchodníka

Do svého týmu obchodníků přijmeme zkušeného samostatného obchodníka ochotného budovat svou kariéru v oboru vázací a balící materiály a vázací a balící technika.

Páskovačky / Pneumatické / Pro ocelovou pásku / Páskovač Fp_inca

Páskovačka Fp_inca

  • Plně pneumatické napínání i prostřih
  • Robustní konstrukce
  • Vysoký výkon
Formulář

Tento pneumatický bezesponkový páskovač na ocelovou pásku je zejména určen pro provozy se střední až vysokou kapacitou páskování. Je vhodný pro páskování předmětů ocelovou páskou bez použití sponky. Spoj je proveden průstřihem pásek. FP-INCA je zejména určen pro páskování předmětů s jednou rovnou plochou jako jsou bedny, cihlářské a dřevařské výrobky, zboží na paletách apod. Páskovač pracuje s páskou šíře 13, 16 nebo 19 mm dle příslušné modifikace. Páskovač se vyznačuje vyšší životností, vysokou rychlostí páskování a automatickým utažením a prostřižením pásky. Ve standardním provedení je vybaven extra silným napínacím kolečkem a držákem pro zavěšení na balancer. V tomto provedení je určen pro pásku šíře 16 mm.


Související
kategorie

Zeptejte se nás! Pokud máte jakýkoliv dotaz, rádi ho zodpovíme.
Jméno *
Příjmení *
Nebo nám zavolejte:
585 754 854
Telefon *
E-mail *
Dotaz:
Součet 3(+)5*
* - Povinné údaje Toto pole nevyplňujte:


 
TECHNOBAL
© 2008 TECHNOBAL s. r. o., všechna práva vyhrazena | realizace Jiří Hron | Odkazy | Mapa stránek