TECHNOBAL
TECHNOBAL s.r.o. - Česky TECHNOBAL s.r.o. - English TECHNOBAL s.r.o. - Deutsch TECHNOBAL s.r.o. - Pусский TECHNOBAL s.r.o. - Français TECHNOBAL s.r.o. - Espanol TECHNOBAL s.r.o. - Italiano TECHNOBAL s.r.o. - Slovensky TECHNOBAL s.r.o. - Polski
 
 
Přijmeme zkušeného samostatného obchodníka

Do svého týmu obchodníků přijmeme zkušeného samostatného obchodníka ochotného budovat svou kariéru v oboru vázací a balící materiály a vázací a balící technika.

Páskovačky / Ruční / Pro umělohmotnou pásku / Páskovačka TECH POWER

Ruční páskovač pro plastovou pásku TECH POWER

  • Páskování větších plochých předmětů
  • Ekonomická varianta páskování pevnostní páskou PET
  • Utahovací síla až 2500N
Formulář

Tyto páskovače jsou určeny pro páskování palet a větších plochých předmětů. Pro páskování se používá polypropylenová (PP) nebo polyesterová (PET) páska se speciální zoubkovanou sponou. Páskovač je vybaven unikátním systémem uzavírání spony, pomocí kterého se dosahuje až trojnásobné pevnosti ve spoji oproti běžným páskovačům na PP pásku. Páskovače jsou navíc vybaveny mimořádně silným napínacím mechanismem (utahovací síla 2500 N!!!). Mezi další přednosti tohoto páskovače především patří robustní a ergonomický design, velmi jednoduchá obsluha a minimální nároky na údržbu. Páskovače jsou dodávány v provedení pro pásky šíře 11-12,5 nebo 15-16 mm. Páskovač je vhodný jako levnější varianta při přechodu z ocelové pásky na pevnostní PP pásky a zejména na PET pásky.


Související
kategorie

Zeptejte se nás! Pokud máte jakýkoliv dotaz, rádi ho zodpovíme.
Jméno *
Příjmení *
Nebo nám zavolejte:
585 754 854
Telefon *
E-mail *
Dotaz:
Součet 5(+)4*
* - Povinné údaje Toto pole nevyplňujte:


 
TECHNOBAL
© 2008 TECHNOBAL s. r. o., všechna práva vyhrazena | realizace Jiří Hron | Odkazy | Mapa stránek